Price: $340.990
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Socket Type | D2S |
| Type | Bulbs(Xenon) |
| Voltage | 12V |
| Power | 35W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq2411181114602026 |
Brand Name: XWQHJW
Quality: 2844314 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.